Wot Nomad Social Hostel

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Zwembad

  • Eten op locatie

  • Kindvriendelijk

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Dit comfortabele Wot Nomad Social Hostel Lissabon ligt op maar 5 minuten lopen van het Villaret Theater en biedt een patio waar gasten kunnen ontspannen. Het hostel biedt wifi en heeft een centrale ligging in de buurt van Picoas metrostation.

    Dit comfortabele hostel is centraal gelegen in de Avenidas Novas wijk van Lissabon en op 500 meter wandelafstand van Palácio Sotto Mayor. Wot Nomad Social hostel is gelegen op 25 minuten wandelafstand van het Rossio. Deze woning ligt op 2 km afstand van het uitzichtpunt São Pedro de Alcântara, terwijl sportliefhebbers het Estádio José Alvalade op 3 km afstand zullen waarderen.

    Deze accommodatie biedt zijn gasten elke dag een continentaal ontbijt. Hygge Kaffe biedt Europese gerechten en bevindt zich op 100 meter ervandaan. Andere faciliteiten van Wot Nomad Social hostel zijn onder andere een gedeelde keuken. Dit hostel is binnen 5 minuten loopafstand van Igreja de Sao Sebastiao da Pedreira bushalte en binnen een paar straten van Campolide station gelegen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer15792/AL

    Kameropties bij Wot Nomad Social Hostel Lissabon

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto
    Familie Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Voorzieningen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Hostel Bedden foto
    Familie Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Toiletten foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Bedden foto
    Double Kamer

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Mensen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Mensen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Faciliteiten foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Gymzaal foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 16 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Voorzieningen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Gangen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Mensen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Hostel Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Voorzieningen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Gangen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Mensen foto
    Gemenschappelijk Kamer

    Grootte: 22 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 22 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Hostel Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Faciliteiten foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Gymzaal foto
    Gemenschappelijk Kamer

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 20 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Faciliteiten foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Toiletten foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Voorzieningen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Mensen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Gangen foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Mensen foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Hostel Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Hostel Bedden foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Hostel Bedden foto
    Gemenschappelijk Kamer Alleen voor Vrouwen

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Buitenkant foto
    Dormitory Room Mixed

    Grootte: 14 m²

    Type bed: 2 Bunk beds

    Meer informatie +
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto Wot Nomad Social Hostel Lissabon Kamer foto
    Double Kamer

    Grootte: 14 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Gemenschappelijk Kamer

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 1 stapelbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Wot Nomad Social Hostel Lissabon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Humberto Delgado
    6.1 km

    Treinstations (1)

    Metrostation Picoas
    300 m

    Bezienswaardigheden (9)

    Parque Eduardo VII
    500 m
    Amoreiras
    1.6 km
    Rossio Station
    2.2 km
    Elevador de Santa Justa
    2.4 km
    Castelo de São Jorge
    2.7 km
    Sé de Lisboa
    2.9 km
    Rock in Rio Lisboa Arena
    2.9 km
    Praça do Comércio
    2.9 km
    Winkelcentrum Colombo
    4.4 km

    Gastbeoordelingen van Wot Nomad Social Hostel Lissabon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in het comfortabele Wot Nomad Social hostel?
      Je vindt zeker een gedeelde keuken in het comfortabele Wot Nomad Social hostel.
    • Welke vrijetijdsvoorzieningen zijn er in het hostel?
      Tijdens een verblijf in het hostel kunnen gasten genieten van verschillende vrijetijdsmogelijkheden, waaronder:
      • een zwembad
      • een seizoensgebonden buitenzwembad
      • een patio
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Wot Nomad Social Hostel Lissabon